Consensus Hukuk Bürosu’na hoş geldiniz.

Büromuz 1990 lı yılların başında Ankara’da Av. Mecit ZEREN tarafından kurulmuştur. Uzun yıllara dayanan başarılı çalışma geçmişi yeni bir oluşumu gerekli kılmıştır. Büroya son 5 yılda gerçekleşen katılımlar hizmet alanlarında etkinlik ve çeşitliliği artırmıştır.

2016 yılında yeniden yapılanmaya geçilerek Consensus Hukuk Bürosu olarak yüksek kalitede uluslararası standartlarda hukuki hizmet sunumuna devam edilmektedir.

Uluslararası standartlarda sunduğu yaratıcı ve yüksek kaliteli hukuk hizmeti, uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olmanın verdiği tecrübe Consensus Hukuk Bürosu’nu hukuk camiasında tercih edilen ve güven duyulan bürolardan biri olarak öne çıkarmaktadır.

Consensus Hukuk Bürosu, çok uluslu ve yerli şirketlerin ve şahısların hukuki ihtiyaçlarını karşılamak üzere; özellikle ticaret hukuku, medeni hukuk, borçlar hukuku, iş hukuku, gayrimenkul hukuku, uluslar arası sözleşmeler ve tahkim gibi hukuk alanları olmak üzere geniş bir yelpazede avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini mesleki görevlerinin bilincinde sunmaktadır.

Misyonumuz

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır.

Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Değerlerimiz

  • Müvekkillerimize hızla cevap vermek
  • Disiplin
  • Ticari Yaklaşım Sahibi Olmak
  • Proaktiflik
  • Girişimcilik
  • Yenilikçilik

Vizyonumuz

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır.

Öncelikli hedefimiz; gelişerek büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında kurulan hukuk büromuz gerek deneyim ve bilgi sahibi avukat kadrosu gerekse bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alan genç çalışma arkadaşlarımızla soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.

Bunların yanı sıra global dünyanın ekonomik dar kalıbına girmeyip bir başka gerçekliğe değer yargısı ortaya koyarak, vakaya salt ekonomik değil insan odaklı bakmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki “HUKUK, BİR GÜN HERKESE LAZIM OLABİLİR.”

Ekibimiz

Mecit ZEREN

Davut İYRAS